- barva: #62 Sébastien Loeb

- limitovaná edice: 2000ks

- vydání modelu: duben 2023

- číslo produktu: OT978

Během sezóny 2000 využil Sébastien Loeb dvojitý program francouzského mistrovství v šotolinové rally a mistrovství světa v rally. Ve WRC jezdil za francouzský tým FFSA a startoval ve čtyřech rallye: dvou na Citroënu Saxo Challenge a dvou na Toyotě Corolla WRC. Sezónu v mistrovství světa v rally zakončil symbolickou RAC Rally (Rallye Velké Británie). V tomto Saxu zaujal a byl druhý za Irem Niallem McShea, který řídil pokročilejší Saxo S1600. McShea musel na RZ8 odstoupit a Loeb se ujal vedení. Projel cílem RAC Rally 2000 na 38. pozici a vyhrál svou třídu (A6)! Byl to jeden z prvních Francouzových úspěchů ve WRC a začátek jeho dlouhé kariéry.